Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Padrino i jego poczucie ze jest fajny ;3 So sad ...


ColdHeart

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Heh, ale Ci dojebał :D

Tak po 1. nie gram na gn02 od ostatniego focha na Alishie (z 2tyg temu? ).

Po 2. nigdy nie obrażam matek.

Po 3. odrazu jak zobaczyłbym że w nicku jest słowo "Bloody" ignorowałbym.

Po 4. nie gadam z Tobą po ostatniej akcji.

Po 5. beka :)

Opublikowano

Heh, ale Ci dojebał :D

Tak po 1. nie gram na gn02 od ostatniego focha na Alishie (z 2tyg temu? ).

Po 2. nigdy nie obrażam matek.

Po 3. odrazu jak zobaczyłbym że w nicku jest słowo "Bloody" ignorowałbym.

Po 4. nie gadam z Tobą po ostatniej akcji.

Po 5. beka :)

hahahahhahahah zabawne :) na wczorajszych ss gdzie pisales w juno z alicja wynika cos innego :*

Opublikowano

hahahahhahahah zabawne :) na wczorajszych ss gdzie pisales w juno z alicja wynika cos innego :*

Bo starałem się żeby mnie odblokowała ale cóż :)

@Edit omg czemu ja się tłumacze o.O

Ahh bym zapomniał... jeszcze 2 osoby mają moje passy <3

Opublikowano

Bo starałem się żeby mnie odblokowała ale cóż :)

@Edit omg czemu ja się tłumacze o.O

Ahh bym zapomniał... jeszcze 2 osoby mają moje passy <3

Plebs pozostaje plebsem ...

 

Winni sie tlumacza : )))

Opublikowano

Nie wiem o co tutaj chodzi, ale skoro Bloody wysyła na kogoś screena to znaczy że ten ktoś(w tej sytuacji Padrino) jest niewinny,

Pozdrawiam

nfsw_ILAYSI.png
Opublikowano

Nie wiem o co tutaj chodzi, ale skoro Bloody wysyła na kogoś screena to znaczy że ten ktoś(w tej sytuacji Padrino) jest niewinny,

Pozdrawiam

Gdzie jest przycisk do nie lubie tego ...

 

Zeby takie cos robic musial bym miec na imie alan

Opublikowano

Hahaha 2 tygodnie temu z Ali .. ? jak Ja Cie pocisłem i uciekłeś hahah plebsie.. Ali potwierdzić może haha

Serwer: Elysion

Klasa: Cień

LvL: 95 i rośnie :P

Gildia: Chwila


Zapraszamy do niej !

Opublikowano

Hahaha 2 tygodnie temu z Ali .. ? jak Ja Cie pocisłem i uciekłeś hahah plebsie.. Ali potwierdzić może haha

Jak Ty nawet captcha nie umiesz przepisać, to jak możesz mnie pocisnąć?

@Aż 185lvl? Nieźle. Czyli teraz expisz już w akan?

Opublikowano

Jak Ty nawet captcha nie umiesz przepisać, to jak możesz mnie pocisnąć?

@Aż 185lvl? Nieźle. Czyli teraz expisz już w akan?

nie musze przepisywać captcha noobku... ale i tak zwiałeś ;p

Serwer: Elysion

Klasa: Cień

LvL: 95 i rośnie :P

Gildia: Chwila


Zapraszamy do niej !

Opublikowano

:3 Dodam swoje dwa grosze

 

hhhhhhhhh_nwxhsqp.JPG

fffffffff_nwxhsaq.JPG

eeeeeeeee_nwxhsas.JPG

ddddddddd_nwxhsaw.JPG

ccccccccc_nwxhsae.JPG

bbbbbbbbb_nwxhsan.JPG

aaaaaaaaa_nwxhsax.JPG

 

 

 

Dlatego właśnie ze mną nie zaczynaj =) Chciałeś wojny to ją masz =)

 

 

 


Btw. módlmy się

http://w536.wrzuta.pl/audio/7mFovgqNzQp/miyoshi

 

Epickie hahha :D

 

Padrino, no myśl, bo Alicja ma na Ciebie chytry plaaan. xD

 

No ba :3

 

 

 

 

 

@Tak wiem, wiem Aliszja to naj pro elo Sucz ever.... I się z tego cieszę :3

Bez-nazwy_nwhsxpa.jpg


Opublikowano

(16:40:19) linoskoczek: wpadłem zobaczyć czy ktoś napisał na gg

(16:40:25) linoskoczek: poza plebsem tylko jedna osoba

(16:40:30) Padrino: nom

(16:40:31) Padrino: :D

(16:40:35) linoskoczek: więc wracam na dół

(17:08:38) linoskoczek: jj

(17:08:45) linoskoczek: ale wiesz, że z tym plebsem to o Cb chodziło

Nie odpisał.

 

@Bloody

A ten 5 buff to co to?

Opublikowano

Hahahahahhhahaha. Padrino plebs. Jeszcze te prośby.... debil! :D

 

Alu, epickie, ale się uśmiałem buahahaha.

 

 

edit:

 

@Lino

 

To już dawno widziałem. Cóż... Padrino myślał, że to On nie jest plebsem. Niestety, realia są inne, biedna padlina... ;(

zSCFQrN.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...